8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Teisingai pasirinkti namų šildymo sistemą tai tas pats kaip laimėti loterijoje

„Lietuvoje  šildymo sezonas trunka daugiau kaip pusę metų. Žiemos gal ir nebe tokios šaltos, kaip prieš kelis dešimtmečius, tačiau, tai nekeičia fakto, jog namuose norisi šilumos ir jaukumo. Po sunkios darbo dienos grįžus į savo namus norisi tik nusispirti batus, įsisupti į pledą ir mėgautis gera knyga šiltame kambaryje,“ -  savo istoriją pradeda pasakoti Daiva.

 

Skaityti daugiau...

Nauji „Tele2“ pasiūlymai: nuo išmaniosios televizijos iki nuolaidų telefonams ir eSIM laikrodžiams

Rudens pradžiai „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų išmaniajai televizijai, eSIM laikrodžiams ir telefonams, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

 

Skaityti daugiau...

Išskirtiniai „Tele2“ pasiūlymai laikui po darbo namuose ir verslui

Rudenį ne tik savo laisvalaikį iš lauko perkeliame į namus, bet ir grįžtame į darbus ar biurus. Todėl dabar pats metas operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt pasinaudoti sumaniais pasiūlymais ir įrenginius su „Laisvu internetu“ įsigyti pigiau.

 

Skaityti daugiau...

Artėja žiema. Kaip šildysimės šiemet?

Miestelių ir priemiesčių gyventojai nebenori  pečkuriauti ir tarnauti katilinėje. Sparčiai išpopuliarėjęs šildymo būdas sukuria komfortą ir reikalauja mažai priežiūros. Misija įmanoma - pastovi vidaus temperatūra senesnės statybos ir renovuotuose namuose.

Skaityti daugiau...

Dviese Gondoloje. Jau 15 metų!

Dalyvauja: Liudas Mikalauskas (bosas), Egidijus Bavikinas (tenoras), Beata Vingraitė (pianinas).

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lietuvoje!

 

Skaityti daugiau...

Specialistai perspėja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“

Lietuvių patarlė sako: „Roges ruošk vasarą, o ratus žiemą“. Tai ir langais pasirūpinkime dar iki atvėstant  orams. 

Skaityti daugiau...

„iPhone 13“ ir kitos „Apple“ naujienos: sužinokite pirmieji

Kasmetinio „Apple“ renginio metu kompanija tradiciškai pristatė savo naujienas – naują „iPhone 13“ flagmanų seriją, „iPad“ ir „iPad mini“ planšetes bei kitus įrenginius. Juos netrukus jau galės įsigyti ir „Tele2“ klientai. Naujienas sekite operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

 

Skaityti daugiau...

Trečdalį „Harmony park“ viešbučio sunaudojamos elektros energijos pagamins saulė

Vaizdas pro langą, kai Marijampolėje kasdien vis daugiau saulės, džiugina kiekvieną. Bet yra tokių, kam šis džiaugsmas dvigubas: ryški saulė ne tik skaidrina dieną, bet ir generuoją elektros energiją bei padeda sutaupyti. Komercinę saulės elektrinę įsirengę „Harmony park“ džiaugiasi, kad ji turėtų padengti net trečdalį viešbučio suvartojamos elektros.

 

Skaityti daugiau...

Šildymo sezonas: didesnis komfortas šiandien, švaresnė aplinka rytoj

Sakoma, vienu šūviu dviejų zuikių nenušausi. Tačiau, kalbant apie artėjantį šildymo sezoną, gyventi, dirbti ar mokytis šiltoje, komfortiškoje aplinkoje, o tuo pačiu ir sumažinti energijos vartojimą – paprasčiau, nei atrodo.

 

Skaityti daugiau...

Puslapis 1 iš 2

Scroll to top