8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Nauji „Tele2“ pasiūlymai: nuo išmaniosios televizijos iki nuolaidų telefonams ir eSIM laikrodžiams

Rudens pradžiai „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų išmaniajai televizijai, eSIM laikrodžiams ir telefonams, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

 

Skaityti daugiau...

Trečdalį „Harmony park“ viešbučio sunaudojamos elektros energijos pagamins saulė

Vaizdas pro langą, kai Marijampolėje kasdien vis daugiau saulės, džiugina kiekvieną. Bet yra tokių, kam šis džiaugsmas dvigubas: ryški saulė ne tik skaidrina dieną, bet ir generuoją elektros energiją bei padeda sutaupyti. Komercinę saulės elektrinę įsirengę „Harmony park“ džiaugiasi, kad ji turėtų padengti net trečdalį viešbučio suvartojamos elektros.

 

Skaityti daugiau...

Artėja žiema. Kaip šildysimės šiemet?

Miestelių ir priemiesčių gyventojai nebenori  pečkuriauti ir tarnauti katilinėje. Sparčiai išpopuliarėjęs šildymo būdas sukuria komfortą ir reikalauja mažai priežiūros. Misija įmanoma - pastovi vidaus temperatūra senesnės statybos ir renovuotuose namuose.

Skaityti daugiau...

Lietuvoje bus siekiama išsiaiškinti tikrąjį smurto mastą

Lietuvos statistikos departamentas pradeda gyventojų apklausą, kurios metu sieks išsiaiškinti, kiek iš tikrųjų paplitęs smurtas visuomenėje. Bus renkama informacija apie gyventojų asmeninio saugumo pažeidimus darbe, smurto paplitimą ir pobūdį artimoje aplinkoje ir už jos ribų, pagalbos nukentėjusiems teikimą. Tyrimas unikalus tuo, kad apie smurtą bus siekiama išsiaiškinti daugiau nei patenka į policijos suvestines, o tai Lietuvoje anksčiau buvo bandyta padaryti tik kartą ir tai – labai seniai.

Skaityti daugiau...

Specialistai perspėja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“

Lietuvių patarlė sako: „Roges ruošk vasarą, o ratus žiemą“. Tai ir langais pasirūpinkime dar iki atvėstant  orams. 

Skaityti daugiau...

Tapk Bolt Food kurjeriu Marijampolėje!

Scroll to top