8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šventės artėja: „Tele2“ padės pasiruošti dovanas Kalėdoms numeris VIENAS!

Artėjant Kalėdoms „Tele2“ pristato išskirtinius dovanų pasiūlymus. Šiais metais operatorius visiems žmonėms linki, kad didžiosios metų šventės būtų džiugios, o jų metu skambėtų artimųjų juokas. Todėl neatsitiktinai šių metų kalėdinės kampanijos žinia: Su „Tele2“ – Kalėdos numeris VIENAS!

 

Skaityti daugiau...

Išskirtiniai „Tele2“ pasiūlymai „Samsung Galaxy“, „iPhone 12“ ir „Fonos M1“ telefonams

Gyvenimas be išmaniojo telefono jau neįsivaizduojamas. Norintiems atsinaujinti savo įrenginį –dabar pats metas operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt pasinaudoti sumaniais pasiūlymai ir išmaniuosius įsigyti pigiau.

 

Skaityti daugiau...

„Jūsų pinigai išskrenda per langus!!!"

Mus rekomenduoja „Creditinfo“

UAB „ Remvalus“ langų remonto įmonė įvertinta sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje 2021 m“   Šis sertifikatas pažymi,

kad įmonė yra patikima ir padeda kurti geresnę Lietuvos ekonominę padėtį ir yra patikimas Jūsų partneris. 

Skaityti daugiau...

Teisingai pasirinkti namų šildymo sistemą tai tas pats kaip laimėti loterijoje

„Lietuvoje  šildymo sezonas trunka daugiau kaip pusę metų. Žiemos gal ir nebe tokios šaltos, kaip prieš kelis dešimtmečius, tačiau, tai nekeičia fakto, jog namuose norisi šilumos ir jaukumo. Po sunkios darbo dienos grįžus į savo namus norisi tik nusispirti batus, įsisupti į pledą ir mėgautis gera knyga šiltame kambaryje,“ -  savo istoriją pradeda pasakoti Daiva.

 

Skaityti daugiau...

Laikui namuose – išskirtiniai pasiūlymai su „Tele2 Laisvu internetu“

Šaltąjį metų sezoną namuose leiskite kokybiškai – pasirūpinkite sparčiu internetu bei būtiniausia įranga. Dabar pats metas operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt pasinaudoti patraukliais pasiūlymais.

 

Skaityti daugiau...

Išskirtiniai „Tele2“ pasiūlymai laikui po darbo namuose ir verslui

Rudenį ne tik savo laisvalaikį iš lauko perkeliame į namus, bet ir grįžtame į darbus ar biurus. Todėl dabar pats metas operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt pasinaudoti sumaniais pasiūlymais ir įrenginius su „Laisvu internetu“ įsigyti pigiau.

 

Skaityti daugiau...

Penkiataškis dobilėlis

Muzikinė komedija „Penkiataškis dobilėlis“!

Lapkričio 14 d. 18 val. Marijampolės dramos teatre.

„iPhone 13“ ir kitos „Apple“ naujienos: sužinokite pirmieji

Kasmetinio „Apple“ renginio metu kompanija tradiciškai pristatė savo naujienas – naują „iPhone 13“ flagmanų seriją, „iPad“ ir „iPad mini“ planšetes bei kitus įrenginius. Juos netrukus jau galės įsigyti ir „Tele2“ klientai. Naujienas sekite operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

 

Skaityti daugiau...

„Mantingos“ vadovas: kiekvieną darbuotoją priimame lyg į šeimą

Duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių gamintojos „Mantingos“ produkcijos rasime bemaž kiekvienoje šalies parduotuvėje, tad jos pristatinėti nereikia. O kas slepiasi už įmonės durų? Niekas apie tai geriau nepapasakos, nei įmonės vadovas Mantas Agentas. Jis neslepia –  kiekvienas čia įsidarbinęs patenka į aplinką, kuri yra lyg šeimoje. Darbuotojai vertina rodomą rūpestį ir dėmesį, o įmonėje yra šimtai tokių, kurie stažą vienoje darbovietėje skaičiuoja jau dešimtmečiais.

Skaityti daugiau...

Puslapis 1 iš 2

Scroll to top