8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Su visomis šventėmis!

Keturis vaikus užauginusi mantingietė: sunkiausiomis akimirkomis labiausiai padėjo pozityvumas ir darbas

Asta Žemaitienė bendrovėje „Mantinga“ dirba nuo 2012 m. Keturis vaikus viena auginanti moteris per gyvenimą susidūrė su daug iššūkių, tačiau, pasak jos, sunkiausias gyvenimo akimirkas išgyventi padėjo artimieji bei mėgiamas darbas.

Skaityti daugiau...

Virtualioje konferencijoje nevirtualios ekskursijos

Inga JOČIONIENĖ. Erasmus+ „Europe is my future“ projektas skirtas jaunajai kartai susipažinti su Europos Sąjunga ir jos galimybėmis. Projektą koordinuoja Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija, dalyvauja partneriai iš Turkijos, Italijos ir Rumunijos.

Skaityti daugiau...

Šventės artėja: „Tele2“ padės pasiruošti dovanas Kalėdoms numeris VIENAS!

Artėjant Kalėdoms „Tele2“ pristato išskirtinius dovanų pasiūlymus. Šiais metais operatorius visiems žmonėms linki, kad didžiosios metų šventės būtų džiugios, o jų metu skambėtų artimųjų juokas. Todėl neatsitiktinai šių metų kalėdinės kampanijos žinia: Su „Tele2“ – Kalėdos numeris VIENAS!

 

Skaityti daugiau...

Kalėdinės „Pildyk“ dovanos – kasdien! Nuo neriboto plano metams iki „Samsung“ išmaniųjų

Gausių kalėdinių dovanų metas išankstinio mokėjimo „Pildyk“ paslaugos vartotojams jau prasidėjo. Iki pat šių metų pabaigos kiekvienas, pasipildęs savo sąskaitą per e-bankininkystę ar mokėjimo kortele bent 7 Eur, dalyvauja žaidime, kurio metu gali laimėti neribotų gigabaitų ir minučių planą metams, „Samsung“ laikrodį „Galaxy Watch 4“ arba flagmaną „Z Flip3 5G“.

 

Skaityti daugiau...

„Jūsų pinigai išskrenda per langus!!!"

Mus rekomenduoja „Creditinfo“

UAB „ Remvalus“ langų remonto įmonė įvertinta sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje 2021 m“   Šis sertifikatas pažymi,

kad įmonė yra patikima ir padeda kurti geresnę Lietuvos ekonominę padėtį ir yra patikimas Jūsų partneris. 

Skaityti daugiau...

Dirbtinė eglutė, girliandos, žaisliukai: kur dėti, kai nebedžiugina?

Sena ir nebegraži dirbtinė eglutė, nusibodusios puošmenos: kiek iš jų naudos?

Atsinaujinimo, kitokių, nematytų ar išraiškingesnių grožio formų poreikis šventiniu laikotarpiu tik sustiprėja. Vieni imasi rankdarbių, pina adventinius vainikus iš augalinių elementų, kiti gi ieško naujo dizaino puošmenų parduotuvėse. Sena, gal prieš penkmetį pirkta plastikinė eglutė irgi nebeatrodo graži, nebeteikia džiaugsmo, dulka sandėliuke. Kur dėti anksčiau džiuginusį gėrį ir ar jis dar gali būti kam nors naudingas?

Skaityti daugiau...

Laikui namuose – išskirtiniai pasiūlymai su „Tele2 Laisvu internetu“

Šaltąjį metų sezoną namuose leiskite kokybiškai – pasirūpinkite sparčiu internetu bei būtiniausia įranga. Dabar pats metas operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt pasinaudoti patraukliais pasiūlymais.

 

Skaityti daugiau...

Pokalbiai, kurie praturtina ir ilgina gyvenimą

    Lietuvoje visuomenė senėja sparčiausiai visoje Europos Sąjungoje ir, prognozuojama, jau 2030 m. kas trečias šalies gyventojas bus vyresnis nei 60 metų. Statistikos departamento duomenimis, kone pusė žmonių, sulaukusių 65+ metų amžiaus, gyvena vieniši. Tai daro neigiamą poveikį šių žmonių gyvenimo kokybei. Bėgant laikui socialinių ryšių ratas siaurėja, tačiau  bendravimo poreikis niekur nedingsta. Psichologai, šeimos gydytojai ir giminaičiai skatina vyresnio amžiaus žmones per dieną pasikalbėti bent su 3-5 bičiuliais. Bendravimas suteikia teigiamų emocijų, leidžia nepaskęsti kasdieniuose rūpesčiuose. Ką daryti, kad jaustumėmės gerai, nepradėtų kankinti vienatvė ir vienišumo jausmas? Kur ir kaip surasti bičiulį, su kuriuo būtų galima tiesiog pasikalbėti?

Skaityti daugiau...

Puslapis 1 iš 3

Scroll to top