8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kas ką tampo už ūsų

Vytautas ŽEMAITIS. „Žiniasklaidos laisvę ir nepriklausomybę už ūsų tampo politikai ir verslas“ - praėjusį šeštadienį paskelbė laikraštis „Suvalkietis“. Nors nesu suvalkietis, neturiu ūsų, tačiau šiek tiek prisidedu prie žinių sklaidos (žiniasklaidos). Kad ir tuo, ką čia parašiau. Prieš tai kartu su apskrities laikraščiu pasidžiaugęs, kad Lietuvos žiniasklaida yra laisvesnė už Austrijos, Didžiosios Britanijos,  Prancūzijos ir Ispanijos.

Tačiau „Suvalkietis“ pažymi, kad užmigti ant laurų nereikėtų, nes smarkiai atsiliekame nuo Estijos ir Skandinavijos šalių. Viena priežasčių – žiniasklaidą valdantys savivaldybių tarybų nariai. Tokių, pasirodo, net trylika (13). Godžiai pripuolu prie sąrašo, sudaryto pagal duomenis viešosios įstaigos „Transparency International“, kuri kovoja su korupcija.

Pavardės iš tolimų pavietų, nė vienos pažįstamos. O juk dėl jų leidžiame ir skaitome „vietos pletkininkus“. Tačiau aptinku, kad sąraše ne 13, o 11 pavardžių. Netrunka nė dešimties minučių pasitikslinti, kad trūkta mūsų krašto atstovų: Marijampolės savivaldybės tarybos nario Kosto Kyno, kuriam priklauso savaitraštis „100 procentų“, ir į Vilkaviškio rajono tarybą išrinkto Gintauto Plečkaičio (interneto portalo „Sūduvis“ didžiausias akcininkas).

„...už ūsų...“ rengusi žurnalistė tikino jų nenurodžiusi ne specialiai, sakė, kad būtų galima atlikti atskirą mūsų regiono žiniasklaidos savininkų tyrimą...

Tada ir sužinosime, ką už ūsų tampo Kostas.

Komentuokite

Rašyti komentarą kaip svečias

0
  • Komentarų nerasta
Scroll to top