Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Susigrąžinti mokesčius iš užsienio su „RT TAX“ lengva ir saugu

Mokestiniai 2021 metai daugelyje Europos šalių baigiasi sausio mėnesį ir tai – puiki proga užsienyje dirbusiems lietuviams pradėti sumokėtų mokesčių susigrąžinimo procesą. Svarbu žinoti, kad mokesčius susigrąžinti gali net ir tie, kurie dirbo užsienyje prieš 4 ar 5 metus!

Užsienyje sumokėtų mokesčių susigrąžinimas yra teisė, kurią turi kiekvienas, nepriklausomai nuo to, kiek laiko ir kurioje šalyje dirbo. Šis procesas niekaip nesusijęs nei su įsidarbinimo užsienyje galimybėms ateityje, nei su socialinėmis išmokomis ar pensijos gavimu iš užsienio valstybės pensijų fondų. Jei dirbote nors vieną mėnesį ir mokėjote mokesčius, jūs legaliai ir teisėtai galite susigrąžinti permokas!
Mokesčiai, kurie nebuvo susigrąžinti laiku, patenka į užsienio valstybės biudžetą. Deja, statistika rodo, kad šia teise susigrąžinti pinigus pasinaudoja mažiau nei 50 procentų lietuvių. Priežastys yra kelios: vieni net nežino apie tokią galimybę, kiti nežino, kokių veiksmų reikia imtis ir nėra girdėję apie specializuotas paslaugų įmones, kurios gali padėti ir palengvinti pinigų susigrąžinimo procesą. Viešojoje erdvėje neretai sklando mitai apie mokesčių grąžinimą, tačiau kreipiantis į profesionalus, tai lengva, visiškai teisėta ir saugi procedūra. Viena patikimiausių mokesčių susigrąžinimo įmonių yra „RT Tax“, kuri veikia jau 20 metų ir yra suformavusi platų, daugiau nei 400 partnerių vienijantį paslaugų tinklą visame pasaulyje.
Įmonės kvalifikuotų specialistų komanda padėjo susigrąžinti mokesčius daugiau nei 250 000 klientų. Šis skaičius kasmet sparčiai auga. Bendradarbiaudama su užsienio mokesčių institucijomis įmonė gali garantuoti greitą ir efektyvų mokesčių grąžinimą. Užsienyje dirbusiam ir mokesčius mokėjusiam žmogui, užpildžius reikiamus dokumentus ir apskaičiavus susidariusią permoką, ši grąžinama pinigais į žmogaus nurodytą asmeninę banko sąskaitą. Šis procesas vadinamas „mokesčių grąžinimu“.


Paprasta, saugu ir greita


Pagrindiniai privalumai kreipiantis į įmonę, užsiimančią mokesčių grąžinimu, yra saugumas ir pinigų, kartais net nemažų sumų, grąžinimo greitis. 2021 metais didžiausia suma, kurią klientas susigrąžino naudodamasis „RT TAX“ paslaugomis, buvo 12 789 eurai! Žinoma, pinigų suma ir grąžinimo laikas priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant šalį, kurioje dirbote, jūsų gautas pajamas, sumokėtų mokesčių sumą bei užsienyje praleistą laiką.
Užsienyje dirbę ar dirbantys lietuviai gali kreiptis į „RT TAX“ konsultantus dėl pajamų mokesčio grąžinimo, jei dirbo šiose šalyse: Vokietijoje, Nyderlanduose, Didžiojoje Britanijoje, Austrijoje, Danijoje, Norvegijoje, Airijoje, Belgijoje ir JAV. Taip pat įmonė gali padėti gauti vaiko pinigų išmokas iš Vokietijos, Nyderlandų, Norvegijos ir Danijos bei sveikatos draudimo kompensaciją iš Nyderlandų ar nepanaudotų atostogų išmokas iš Danijos.
Visą informaciją, susijusią su mokesčių grąžinimo procedūros trukme, reikalingais dokumentais ir kaip galite teikti paraišką rasite https://rttax.com/lt/, https://www.facebook.com/RTTaxLietuva/ arba susisiekus su Kaune veikiančiu „RT TAX“ biuru.

Šis tekstas yra reklaminis

Scroll to top