8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Redakcijos tinklaraštis

KVIETIMAS

2018 m. Balandžio 19 d. nuo 10 iki 15 valandos Marijampolės savivaldybėje

Kviečiame visus daugiabučių namų gyventojus atvykti į Marijampolės savivaldybę, kurioje Jus konsultuos ir į Jūsų klausimus dėl daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) atsakys profesionalūs ekspertai.

Skaityti daugiau...

Komentaras (0) Peržiūros: 818

Laukiant ne GODO*

Vytautas ŽEMAITIS. Aikštelėje prie „Norfos“ parduotuvės Dariaus ir Girėno gatvėje baigiamas įrengti metalinių konstrukcijų paviljonas. „Kas čia bus?“ - klausiu mėlyną darbo uniformą dėvinčio vyriškio. „Nesuprantu, - beveik rusiškai sako jis, - mes lenkai, nuo Varšuvos, statome kontorą“. 

Skaityti daugiau...

Komentaras (0) Peržiūros: 1032

Departamentai bus panaikinti šį mėnesį

Aleksas KINDURYS iš Kauno gatvės, rašo: „Po švenčių grįžau iš atostogų užsienyje ir pirmiausia,  prisėdęs prie kompiuterio, peržvelgiau šalies naujienas. Užmečiau akį ir į mūsų savivaldybės interneto svetainę. O ten ir departamentai surašyti, ir jų direktoriai. Nors savivaldybės vadovai dar gerokai iki 2018-ųjų  pradžios metų dievažijosi, kad neliks departamentų, o jų galvos bus atleistos“. 

Povilas ISODA, vicemeras, aiškina: „Lapkričio mėnesį savivaldybės taryba priėmė sprendimą naikinti savivaldybės departamentus. Pagal įstatymą atleidžiamiems direktoriams priklauso 2 arba 4 mėnesių įspėjimo laikotarpis.Todėl departamentai panaikinami sausio 31 d. Tą pačią dieną direktoriai savo darbą baigia“.

Komentaras (0) Peržiūros: 587

Kas ką tampo už ūsų

Vytautas ŽEMAITIS. „Žiniasklaidos laisvę ir nepriklausomybę už ūsų tampo politikai ir verslas“ - praėjusį šeštadienį paskelbė laikraštis „Suvalkietis“. Nors nesu suvalkietis, neturiu ūsų, tačiau šiek tiek prisidedu prie žinių sklaidos (žiniasklaidos). Kad ir tuo, ką čia parašiau. Prieš tai kartu su apskrities laikraščiu pasidžiaugęs, kad Lietuvos žiniasklaida yra laisvesnė už Austrijos, Didžiosios Britanijos,  Prancūzijos ir Ispanijos.

Skaityti daugiau...

Komentaras (0) Peržiūros: 382

Gal kaltas ne kaltas

Vytautas ŽEMAITIS. Kai šių metų išvakarėse plačiai pasklido žinia apie pareigūnais apsimetusių nusikaltėlių „apšavarintą“ įmonę Jaunimo gatvėje, skaitytojai paragino pasidomėti, kaip nepatekti į uniformuotų apgavikų  pinkles. Užklausėme policijos.

Skaityti daugiau...

Komentaras (0) Peržiūros: 1136

2018-ieji ŠUNS metai

Aldona Murauskienė

Nebeplyšauk, Gaidy, atgiedojai.

Grįžk ir vėlei pas savo vištas.

Skaityti daugiau...

Komentaras (0) Peržiūros: 1294

O kada ir čia bus gana?

Vytautas ŽEMAITIS. Artėjanti kovo 11-oji  pirmą kartą per keletą metų nebus tinkama apsipirkti Lenkijoje. Ir ne dėl to, kad tautiečiai, minintys (o kas ir ne) atkurtos valstybės šimtmetį, tapo didesni patriotai nei, pavyzdžiui, 2016-aisiais, kai Lazdijų meras vykstantiems apsipirkti į Lenkiją dalino trispalves.

Skaityti daugiau...

Komentaras (0) Peržiūros: 429

Padeda prisiminti kalbą

Savivaldybės informacija. Vienas iš problemų, kuri apsunkina tautiečių grįžimą į tėvynę, yra vaikų ugdymas. Tėvams neramu, kad vaikai, pradėję mokslus užsienyje, netobulai kalbantys lietuviška, sunkiai integruosis mūsų švietimo įstaigose.

Skaityti daugiau...

Komentaras (0) Peržiūros: 593

„Didžioji kalėdinė Marijampolės mugė“ - išskirtinis nemokamas renginys visai šeimai

Gruodis – ne tik šeimos ir švenčių mėnuo, bet ir kone labiausiai įtemptas dovanų paieškų metas. Šiemet jį sutikti kitaip kvies išskirtinis per Lietuvą keliaujančių mugių ciklas „Didžiosios kalėdinės mugės“ . Į Marijampolę šis išskirtinis renginys užsuks gruodžio 10 dieną. Nuo 10 iki 16 val. kalėdiniu miesteliu po stogu tapsiantis Marijampolės kultūros centras pakvies ne tik atrasti išskirtinių dovanų, pasidžiaugti su šeima, bet ir dalintis gerumu.

Skaityti daugiau...

Komentaras (0) Peržiūros: 3934

Puslapis 1 iš 4

Scroll to top