8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

ne visada daugiau yra geriau

Vytautas ŽEMAITIS. Norėjau pirkti automobilį. Išsirinkau už 9 tūkstančius eurų. Pardavėjas turguje sako už tiek neatiduosiąs, prašo... 600 eurų. Pavedimu. Per banką.

Kitus turiu duoti grynais, į rankas. Be kvito, kad mokesčius mokėtų tik nuo 600 eurų. 

Supratau, kodėl Marijampolės apskrityje oficialus vidutinis atlyginimas mažiausias Lietuvoje. Anot Statistikos departamento, šių metų pirmąjį ketvirtį jis buvo 503 eurai į rankas (atskaičius mokesčius). Tauragėje mokėti 507.2 euro; Alytuje – 518.4; Šiauliuose – 520.4; Utenoje- 530.9; Panevėžyje- 535.4; Telšiuose – 544.4; Kaune- 593; Klaipėdoje-597; Vilniuje – 655.3 euro.

Tačiau danai 100 milijonų eurų investuoja Marijampolėje, o ne Alytuje, iš kurio traukiasi „Coca cola“ gamykla. Reiškia ne visada geriau ten, kur moka daugiau. Geriau ten, kur žmonės uždirba daugiau. Ar jie moka mokesčius, čia jau kitas reikalas, kuriuo turėtų pasidomėti mokesčių inspekcija.

Komentuokite

Rašyti komentarą kaip svečias

0
  • Neseniai G.Nausėda žiniasklaidai pasidalino savo pastebėjimais .Lietuvoje ,kur atlyginimas sudaro maždaug 45 proc. estų atlyginimo ,Lietuvoje prekių įsigijimas vienam gyventojui yra toks pats kaip ir Estijoje .Reiškia perkam ,nes turime pinigų "neuždirbdami".Tai akivaizdus pavyzdys kaip tai vyksta.Man irgi per gyvenimą teko pakeisti ne vieną automobilį ir ką gi visada paklausus kodėl tokia maža kaina įforminamas pirkimas .Atsakymas, jeigu pats mokėsi iš savo kišenės mokesčius galiu užrašyti tiek kiek suderėjom.Tai taip ir plaukiojam šešėlyje.

    Mėgti 0 URL per trumpas:
Scroll to top