8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kam dar rūpi?

Vytautas ŽEMAITIS. Bumt, bumt, bumt... girdisi reguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje šalia Kultūros centro. Taip automobiliai jau antras mėnuo informuoja apie išklypusias, sulaužytas perėjos plyteles. „Kol važiuoti galima, į jas mažai kas kreipia dėmesį“, - sakė į redakciją užėjęs Antanas Praspaliauskas. - Aš atkreipiau, noriu, kad ir laikraštis atkreiptų - gal tada ir valdžia susirūpins - juk jai po akimis“.

Ponas Antanas į redakciją atėjo iš „anapus“ miesto. Geležinkelį kirto požemine perėja Saulės gatvėje. „Tikriausiai ja nevaikštote, nematote, kad ten ištisa bala“, - pasiskundė. Nevaikštau, tačiau nuėjau pažiūrėti. Tikrai bala.

Dar svečias pastebėjo miesto centre nebelikus laikrodžio. „Tikriausiai nebėra jaunimo, kuris po juo  J. Basanavičiaus aikštėje skirdavo pasimatymus. Tai laikrodį ir likvidavo“, - šypsodamasis samprotauja ponas Antanas. Sako, kad iki geležinkelio stoties laikrodžio jam eiti tiek pat, kiek iki miesto centro. „Rytoj gal nukaksiu iki stoties – pasidomėti, ar ten laikrodis veikia. Bet miesto centre laikrodžio reikia. Ne mažiau nei tualeto“, - sako atsisveikindamas.

Nuotrauką savo telefone atnešė Indrė Jusaitytė - sako ėjusi iš autobusų stoties ir Gedimino gatvėje priešais „žaliukę“ pamatė sulaužytą arba sulūžusį suoliuką. „Kadangi pakeliui redakcija, užėjau. Kam daugiau gali būti įdomu?“, - klausia mergina. Atsakymo ieškome abu: „Gal policijai, komunalinio ūkio tarnyboms...“. Kam dar?

Komentuokite

Rašyti komentarą kaip svečias

0
  • Komentarų nerasta
Scroll to top