8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gal kaltas ne kaltas

Vytautas ŽEMAITIS. Kai šių metų išvakarėse plačiai pasklido žinia apie pareigūnais apsimetusių nusikaltėlių „apšavarintą“ įmonę Jaunimo gatvėje, skaitytojai paragino pasidomėti, kaip nepatekti į uniformuotų apgavikų  pinkles. Užklausėme policijos.

Sigita Šatienė, Marijampolės policijos Komunikacijos grupės specialistas (taip parašyta, matyt, policijoje lyčių lygiateisiškumas neįteisintas) atsiuntė atsakymą: „Gyventojai neturėtų būti įsibaiminę ir kaskart tikėtis, kad į duris pabeldęs uniformuotas žmogus gali būti apgavikas ar turėti piktų kėslų. Tai apsunkintų policijos pareigūnų darbą. Apsimetimas pareigūnais - tai tik vienas iš daugelio būdų, kaip galima suklaidinti žmogų siekiant nusikalstamų tikslų“.

Parašyta daugiau, bet dėl vietos stokos neturime galimybių spausdinti, juolab kad atsakymas pasirašytas „Marijampolės apskr. VPK informacija“. Matyt, slapyvardis, kad skaitytojai nesužinotų, kas dalina patarimus, jei jie nepadėtų (juk policijos šūkis „Ginti. Saugoti. Padėti.“).

Atsakymą palydintį laiškelį specialistas Sigita baigia linkėjimais, tarp jų „...būkime mandagūs ir tolerantiški vieni kitiems kelyje...  Tegul saugūs ir sveiki būna Jūsų artimieji“.

Kažkuriam MŪSŲ artimajam nepasisekė – jį praėjusį penktadienį Kauno gatvės pėsčiųjų perėjoje  partrenkė pareigūnas. Nukentėjusiam nepilnamečiui lūžo stuburas. Taip informavo policija. Gal ji taip pat praneš, kas kaltas. Tikriausiai nujaučiate, kodėl klausiu.

Komentuokite

Rašyti komentarą kaip svečias

0
  • Komentarų nerasta
Scroll to top